Hyundai HD20X-60TT Çantali Akülü Darbeli̇ Matkap 1X2Ah (Akü Ve Şarj Dahil)
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
HD20X-60TT
Fiyat
Havale
6.086,53 TL (%2,00 havale indirimi)
*631,43 TL den başlayan taksitlerle!!
%31
6.210,75 TL
9.001,08 TL
Kargo bedava
Maks. Giriş Gücü
20V
Tork
60 Nm
Akü Kapasitesi
2.0 Ah
Ağırlık
2 Kg
  • Güçlü 20V Maks. giriş gücü ve 2.0 Ah Lityum batarya
  • 13mm mandren ile kolay uç değişimi ve 60 Nm yüksek tork
  • Ahşapta 40mm, duvarda 16mm, metalde 13mm delme kapasitesi
  • Set içerisinde 20V 2.0 Ah batarya ve 55W 2.0A şarj cihazı dahildir.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Maks. Giriş Gücü 20V
Batarya Tipi Lityum
Batarya Kapasitesi 2.0 Ah
Mandren Boyutu 13mm
Darbe Hızı 0-7200/0-32000 rpm
Boşta Devir Hızı 0-450/2000 dev/dk
Tork 60 Nm
Delme Kapasitesi (Ahşap) 40mm
Delme Kapasitesi (Duvar) 16mm
Delme Kapasitesi (Metal) 13mm
Ağırlık 2 Kg
Şarj Cihazı Gücü 55W 2.0A