Duffmart FSP1100C Temiz Su Dalgıç Pompa
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
D_DF42015
Fiyat
5.940,00 TL + KDV
Havale
5.761,80 TL (%3,00 havale indirimi)
*603,90 TL den başlayan taksitlerle!!
5.940,00 TL
Kullanım kolaylığı,aşırı yük koruması,dayanıklı gövde yapısı ile birçok alanda yardımcınızdır.
Uygulama Alanları
  • Konutlarda
  • Çiftliklerde (Partekül çapı 5 mm geçmeyen temiz su)
  • Havuzlarda
  • Şelale ve su sarnıçlarında
  • Asansör kuyularında (Partekül çapı 5 mm geçmeyen temiz su)
  • Drenaj uygulamalarında (Partekül çapı 5 mm geçmeyen temiz su)
  • Su baskınlarında (Partekül çapı 5 mm geçmeyen temiz su)
  • Atölyelerde
  • Küçük tarım uygulamaları
Teknik Özellikleri
  • Motor gücü:1100 W
  • Pompa Çalışma Voltajı:220 V 50 Hz
  • Otomatik start stop:Var
  • Maksimum partikül çapı:5 mm