Devilbiss Gti Pro HVLP Basınçlı Boya Tabancası (HV30) - Art No: PROGTI-PHV30-XX
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
PROGTI-PHV30-XX
Fiyat
Havale
27.415,92 TL (%3,00 havale indirimi)
*2.873,49 TL den başlayan taksitlerle!!
%12
28.263,84 TL
32.118,00 TL
Devilbiss Gti Pro HVLP Basınçlı Boya Tabancası (HV30) PROGTI-PHV30-XX
Ünlü Devilbiss atomizasyon kalitesi ve eşit boya dağılımı.
Dört farklı meme mevcuttur; 0,85 mm, 1,0 mm, 1,2 mm ve 1,4 mm
Dört farklı hava başlığı seçeneği mevcuttur:
TE10:  2,0 bar'da (30psi) 270 L/dak (9,5 cfm) Yüksek Verimli Trans-Tech hava başlığı, taban ve şeffaf kaplama için en uygunudur.
TE20: 360 L/dak (12,7 cfm) @ 2,0 bar (30psi) Yüksek Verimli Trans-Tech hava başlığı, taban ve şeffaf kaplama için en uygunudur.
TE30: 365 L/dak (12,9 cfm) @ 2,0 bar (30psi) Yüksek Verimli Trans-Tech hava başlığı, astar, taban ve şeffaf kaplama için en uygunudur.
TE40: 350 L/dak (12,4 cfm) @ 2,0 bar (30psi) Yüksek Verimli Trans-Tech hava başlığı, astar, taban ve şeffaf kaplama için en uygunudur.
Dönüştürücü ve Adaptörler:
3M PPS Hazırlık Sistemi Adaptörü (25 Adaptör Seçimi) (16032 / 16759)
– Devilbiss (DPC-43)
DeVilbiss DeKup Sistem Adaptörü (8 Adaptör Seçimi) (DPC-10 / DPC-43)
  • – SATA (125252)
SATA olmayan Püskürtme Tabancaları için SATA RPS Adaptörleri (125211 / 147272)
Marka DevilBiss
Ürün Kodu PROGTI-PHV30-XX
Çalışma basıncı 2,0bar (30psi)
Hava girişi 1/4
Tabanca ağırlığı 650gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Dönüştürücü ve Adaptörler:
– Devilbiss (DPC-43)
  • – SATA (125252)
Marka DevilBiss
Ürün Kodu PROGTI-PHV30-XX
Çalışma basıncı 2,0bar (30psi)